ECOdate s.r.o.
Klášterecká 964
432 01 Kadaň

Tel.: 474 334 468
Hot-line: 474 334 531

Helios Orange – doprava

Dopravní moduly jsou určeny pro firmy, které disponují vlastním vozovým parkem. Umožňují sledovat údaje o vykonaných jízdách a s nimi souvisejících službách s možností jejich následné fakturace. Na základě evidence čerpání pohonných hmot je možné vyhodnocovat okamžité i průměrné spotřeby vozidel. Ve spojení se sledováním libovolné struktury ostatních provozních nákladů lze získat ucelený přehled o hospodárnosti provozu všech vozidel. Nechybí zde ani evidence technického stavu (plánované prohlídky a údržby) a ostatních důležitých událostí (např.havárie, výměna tachometru apod.) Pro optimalizaci provozu pak lze využít i rezervační systém pro plánované jízdy, opravy apod.

Management firmy má kdykoliv k dispozici přehledné sestavy o výkonech vozidel resp. řidičů, které mohou sloužit i jako podklad pro prémiové ohodnocení.
Modul pro vyúčtování cestovních náhrad pracovníků v tuzemsku i cizině může čerpat podklady z údajůzadaných o jízdě vozidla nebo je lze kalkulovat ručně.
Modul Zpracování platebních karet umožňuje import čerpání a ostatních nákladů v elektronické podobě (CCS, Shell, Benzina, OMV).

Oblast Doprava obsahuje následující moduly :

- Doprava základ
- Fakturace
- Sledování údržby
- Cestovní náhrady
- Silniční daň
- Zpracování platebních karet
Pro zjednodušení evidence provozu vozidel (referentská vozidla) je určen modul Kniha jízd. Jeho cílem je umožnit výpočet náhrad spojených s použitím soukromých vozidel pro služební účely resp. poskytnout podklady pro obhájení daňově odčitatelných nákladů za čerpání PHM.