ECOdate s.r.o.
Klášterecká 964
432 01 Kadaň

Tel.: 474 334 468
Hot-line: 474 334 531

Helios Orange – přepravní služby

Systém Helios Orange umožňuje použití libovolného počtu číselných řad zásilek a pozic. Zásilky je možné překládat z kamionu na kamion přes skladová místa bez duplicitního zadávání dat. Podpůrné číselníky zadávání značně urychlují. Výnosy a náklady na přepravu mohou být automaticky kalkulovány podle uživatelsky definovaných vzorců. Používat lze i různé druhy maticových a relačních sazebníků (pevné ceny za přepravu mezi zónami, sazby za přepravované množství apod.).

Kdykoliv lze sledovat výnosovou a nákladovou rozpracovanost zásilky. K základním modulům lze připojit i podpůrné moduly pro sledování leteckých, námořních a kontejnerových přeprav.

Fakturovat lze na libovolný počet subjektů i libovolných kombinací (lze vystavovat i tzv.hromadné faktury). Předdefinované formuláře lze rozšířit o uživatelsky definované objednávky, avíza, ložní listy a další. Historie zakázky je průběžně protokolována, což může sloučit i jako podklad pro vyhodnocení ISO.

Oblast Přepravní služby obsahuje následující moduly :

- Spedice – celokamionové zásilky
- Sběrná služba – kusové zásilky
- Pravidelné přepravy
- Námořní a kontejnerová přeprava
- Letecká přeprava
- Nabídky a poptávky
Specializované moduly Doprava a Přepravní služby ve spojení se základními ekonomickými a obchodními moduly tvoří ucelený informační systém zaměřený na sledování hospodárnosti provozu vlastních vozidel a optimalizaci evidence informací spojených s přepravovanými zasilkami.

Přepravní služby v systémech Helios

- Přehledné uspořádání dat
- Dodací podmínky INCOTERMS
- Skutečné výnosy a náklady
- Protokol o všech operacích